دوشنبه های طلایی ماهان مدیکال فروش فوق العاده دویست محصول تا 30% تخفیف

مشاهده محصولات فروش ویژه

محلول ضدعفونی کننده لیزوفرم و بوده آلمان - Mahan Medical

نویسنده Mahan Medical 1386/02/10 11:00:00 0 نظر گروه : محصولات ماهان طب,

LYSOFORM & BODE Disinfectants

Made in Germany

شرکت تجهیزات پزشکی ماهان طب از سال 1379 با تمرکز بر حوزه کنترل عفونت تا کنون در عرصه تأمین انواع محلول ضدعفونی کننده و در گروه های مختلف آنتی سپتیک ، محلول ضدعفونی کننده دست ، محلول ضدعفونی کننده پوست ، اسپری ضدعفونی کننده تزریقات ، اسپری ضدعفونی کننده سریع الاثر اشیاء و سطوح کوچک ، محلول ضدعفونی کننده ابزار جراحی ، محلول ضدعفونی کننده ابزار پزشکی و دندانپزشکی ، محلول ضدعفونی کننده آندوسکوپ های منعطف ، محلول ضدعفونی کننده کف وسطوح ، محلول ضدعفونی کننده دستگاه های ست شور ، انواع دترجنت ها و محلول های تمیز کننده و پاک کننده پوست ، دستگاه های رقیق ساز و دیسپنسر های دیواری محلول های ضدعفونی کننده دست اشتغال داشته است.

لازم به ذکر است تمامی محلول های ضدعفونی کننده ارائه شده توسط شرکت تجهیزات پزشکی ماهان طب دارای مجوز واردات از سازمان غذا و دارو ایران و تأییدیه های معتبر بین المللی و داخلی می باشند. 

کمپانی معظم لیزوفرم آلمان از سال 1900 میلادی تا کنون در شهر برلین، درعرصه تولید انواع محلول های ضدعفونی کننده در سطح بین المللی مشغول به فعالیت می باشد و به صورت تخصصی در حوزه کنترل عفونت متمرکز است.

لیزوفرم محصولات ضدعفونی کننده خود را با نام تجاری لیزوفرم و لیزوفرمین در گروه های مختلف آنتی سپتیک ، محلول های ضدعفونی کننده سریع الاثر، محلول ضدعفونی کننده ابزار پزشکی و دندانپزشکی، محلول ضدعفونی کننده آندوسکوپ های منعطف محلول ضدعفونی کننده سطوح و محلول ضدعفونی کننده دستگاه های ست شور روانه بازار کرده است و می توان لیزوفرم را اولین تولید کننده محلول ضدعفونی کننده در اروپا نام نهاد.

 

شرکت تولیدی BODE CHEMIE در سال 1924 در شهر هامبورگ آلمان توسط دکتر Bode و همکارانشان تاسیس شد. این کمپانی با به کارگیری استاندارهای جهانی در زمینه بهداشت و کنترل عفونت، از مشهورترین کمپانی ها در این عرصه به شمار می رود. محصولات این شرکت در رده تولیدات دارویی، پزشکی و بهداشتی بر مبنای قوانین دارویی آلمان GMR ، GMP ، MED CERT و CE می باشد. 
امروزه این شرکت توانسته است با انجام تحقیقات پیشرفته و امکانات متعدد، بیش از 400 محصول متنوع را در 50 کشور مختلف دنیا در رده محلول های ضدعفونی کننده و پاک کننده دست، پوست و بدن،  ابزار و سطوح و دستگاه ها تولید کند. 
محصولات بوده دارای تمامی مجوزهای لازم از اداره غدا و دارو و همچنین اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران، انستیتو پاستور و همچنین دانشکده داروسازی و ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران است. در حال حاضر محصولات بوده در مراکز درمانی معتبر و کلینیک های دندانپزشکی تهران و شهرستان ها مورد استفاده قرار میگیرد. شاخص ترین محصول این کمپانی، محلول ضد عفونی کننده الکلی دست، استریلیوم با فاکتور محافظ و ضد تعریق پوست است. استریلیوم، برای اولین بار در سال 1965 تولید و اکنون بیش از 4 دهه است که در سراسر دنیا به عنوان بهترین محلول ضد عفونی کننده دست (طبق استاندارهای prEn 12054 و prEn 12791) شناخته شده است. این محلول بدون نیاز به رقیق کردن تنها در زمان 90 ثانیه برای جراحی و 30 ثانیه برای مصارف بهداشتی می تواند دست ها را با داشتن تاثیر دراز مدت و ماندگار ضد عفونی کند، و افزون بر آن به علت داشتن گلیسرول و تترادکانول از خشکی و ایجاد حساسیت پوست جلوگیری می کند. در ادامه به معرفی سایر محصولات بوده می پردازیم.

 

 

محلول ضدعفونی کننده دست Hand Disinfectant

 

محلول ضدعفونی کننده پوست Skin Disinfectant

 

اسپری ضدعفونی کننده سریع الاثر سطوح و اشیاء Rapid Disinfectant Spray

 

محلول ضدعفونی کننده ابزار پرشکی و جراحی Instrument Disinfectant

 

محلول ضدعفونی کننده آندوسکوپ Endoscope Disinfectant

 

محلول ضدعفونی کننده کف Surface Disinfectant

 

دیسپنسرها و تجهیزات جانبی Dispensers & Accessories

 

خرید و ثبت سفارش محصولات

 

 

سایر مقالات گروه - محصولات ماهان طب,

ارسال یک نظر

پربازدیدترین مقالات
جدیدترین مقالات ماهان مدیکال
درمان های خانگی میگرن

درمان های خانگی میگرن

Mr. Shafiee 1398/06/15 23:15:09 0
اثرات میگرن بر سلامتی

اثرات میگرن بر سلامتی

Mr. Shafiee 1398/06/14 15:19:44 0
14 راه تسکین میگرن

14 راه تسکین میگرن

Mr. Shafiee 1398/06/13 17:39:09 0
دلایل احساس سوزش در پاها

دلایل احساس سوزش در پاها

Mr. Shafiee 1398/06/10 00:47:04 0
ماری‌جوآنا دشمن رشد مغز

ماری‌جوآنا دشمن رشد مغز

Mr. Shafiee 1398/06/09 18:40:39 0

  فیلتر کردن