کمپانی آنیوس فرانسه

کمپانی آنیوس در سال 1898 توسط  FERNAND COLLET DELVAL در شهر لیل، کشور فرانسه تأسیس شد. این شرکت تولیدی با تمرکز بر تولید محلول های ضدعفونی کننده صنایع لبنی فعالیت خود را آغاز نمود و در ادامه با انجام تحقیقات مختلف موفق به تولید انواع محلول ضدعفونی کننده از نمک وانادیم شد.

در سال 1968  نوه بنیان گذار شرکت به نام LUCE LETARTRE-COLLET با همکاری مؤسسه پاستور شهر لیل و Professor Henri BEERENS موفق به تولید محلول های ضدعفونی کننده متوسط و سطح بالا با پایه آلدئید و آمونیوم تحت برند آنیوس شد. و در سال 1974فعالیت خود در بخش کنترل عفونت بیمارستانی را گسترش داد. و در سال 1986 با ایجاد بخش DMD ( محلول های ضدعفونی کننده جهت ابزار جراحی و دندانپزشکی ) سبد محصولات خود را تکمیل تر از قبل نمود. کمپانی آنیوس در سال 1995 برای اولین بار موفق به دریافت گواهینامه ISO 9002در کنترل کیفت شدو در سال 1996 در زمینه تولید انواع محلول ضدعفونی کننده گواهینامه استاندارد اروپا EN46002  را اخذ نمود. همچنین در سال 2001 موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001 و ISO2000 در بخش بهداشت آزمایشگاهی گردید.

امروزه کمپانی آنیوس در حوزه های بیمارستانی و بخش های CSSD (دپارتمان مرکزی سیستم های استریلیزاسیون)، اتاق عمل،اتاق تمیز،بخش های بیمارستانی،اورژانس، بخش آندوسکوپی، رادیولوژی، پزشکی هسته ای، تصفیه آب، کلینیک های تخصصی پزشکی و دندانپزشکی و ... فعالیت داشته و بصورت تخصصی محلول ضدعفونی کننده مورد نیاز هر واحد را تولید و عرضه می نماید.

نمایش:
مرتب کردن براساس:

ژل ضدعفونی کننده دست آنیوس - مانوژل 85 - 500 میلی لیتر

ژل ضدعفونی کننده دست آنیوس فرانسه - مانوژل 500 میل..

توقف تولید / واردات

  فیلتر کردن