خرید انواع محلول ضدعفونی کننده

خرید ماسک بهداشتی - خرید انواع دستکش - خرید پالس اکسیمتر - خرید تب سنج - دستگاه اکسیژن ساز

اطلاعیه: مشتریان گرامی درنظر داشته باشید، تنها برای محلول های ضدعفونی کننده ای که دارای درب آببند میباشند، امکان ارسال به شهرستان هایی وجود دارد که شرکت تیپاکس در آن ها دارای نمایندگی است.(کلیک جهت نمایش این محصولات)

محصولات AND

کمپانی AND ژاپن تولید کننده تخصصی ابزار سلامت فوق دقیق و تخصصی شامل فشار سنج های دیجیتال خانگی و کلینیکی و ترازوهای دیجیتال خانگی و ترازوهای دیجیتال فوق حرفه ای آزمایشگاهی می باشد. فشارسنج های AND از نظر رنکینگ بین المللی در رده 10 فشارسنج برتر دنیا بوده و در حوزه ترازو های آزمایشگاهی در رتبه های اول جهانی حضور دارد. تمامی محصولات AND دارای نشان Clinically Validated می باشد و جزء معدود دستگاه هایی می باشند که توانایی اندازه گیری مکرر و میانگین گیری از سنجش های متوالی است. شرکت تدبیر نگاران زاگرس بعنوان نمایندگی انحصاری محصولات AND ژاپن در ایران کیفیت و اصالت محصولات AND را ضمانت نموده و تمامی دستگاه های مذکور به مدت 1 سال ضمانت تعویض ، 5 سال گارانتی تعمیرات و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. کمپانی AND ژاپن با تمرکز بر تولید تخصصی این محصولات ، بروز ترین تکنولوژی دنیا را در ساخت محصولات خود بکار برده و از نظر کیفیت و دقت با هیچکدام از محصولات سنجش سلامت دنیا قابل مقایسه نیست. تخصص ، دقت و کیفیت سه رکن اصلی محصولات AND ژاپن می باشد.

همچنین کارشناسان دوره دیده ی ماهان مدیکال، آماده ی ارائه مشاوره به شما در خصوص انتخاب مناسب ترین محصول متناسب با نیاز شما بزرگواران هستند.

نمایش:
مرتب کردن براساس:

  فیلتر کردن