فشارسنج جیوه ای رومیزی ریشتر مدل Diplomat 1002

مشتری گرامی
در نظر داشته باشید موجودی و قیمت وبسایت به روز بوده و نیاز به استعلام تلفنی نیست، هرآنچه که قابلیت اضافه شدن به سبد خرید را داشته باشد موجود است. مشتریان ساکن شهر تهران میتوانند در هنگام ثبت سفارش تاریخ و بازه ی زمانی تحویل کالا را انتخاب نمایند و برای سایر شهرها تاریخ تحویل بر اساس شرایط پست و تیپاکس میباشد.

دستگاه فشارسنج جیوه ای رومیزی ریشتر مدل Diplomat 1002

دستگاه فشار جیوه ای رومیزی ریشتر مدل Diplomat 1002

مدل : بازویی - جیوه ای

مجهز به قفل جیوه

قابلیت جابجایی آسان

قطر ستون جیوه : 4.2 میلی متر

ماکزیمم خطا 3 +/- میلی متر جیوه

دارای جعبه محافظ فلزی و جادار برای پوار و کاف

دارای دو سال گارانتی شرکت پایکار بنیان طب

10 سال خدمات پس از فروش

ساخت آلمان

فشارسنج جیوه ای وسیله ی پزشکی است که به کمک آن می توان فشارخون را اندازه گیری کرد . فشارسنج جیوه ای دارای یک ستون حاوی جیوه است که در حین فرآیند اندازه گیری فشارخون بیمار، حرکت جیوه در ستون فشارسنج جیوه ای، فشار خون فرد را نمایش خواهد داد. بدین طریق که بر روی ستون جیوه ی فشارسنج جیوه ای اعدادی حک شده که فشارخون را از اعداد روی ستون فشارسنج جیوه ای می توان مشاهده کرد. لازم به ذکر است که فشارسنج جیوه ای از اولین فشارسنج های تولید شده در علم پزشکی بوده ولی در سال های اخیر بدلیل ورود انواع فشارسنج دیجیتالی این مدل از فشارسنج ها با کاهش تقاضا و تولید مواجه شده است. در حالیکه پزشکان کهنه کار دقیق ترین فشارسنج را فشارنج های جیوه ای می دانند.

نکته:

در صورتیکه قصد داشته باشیم در گروه های مختلف دستگاه های اندازه گیری فشار خون ، دقیق ترین دستگاه فشار سنج را معرفی نماییم دستگاه های فشارسنج جیوه ای در رتبه اول قرار خواهند گرفت و پس از آن فشار سنج های عقربه ای و در رتبه سوم فشارسنج های دیجیتالی .

درج دیدگاه / پرسش

به این محصول از 1 تا 5 امتیاز دهید.
    1           5

برچسب ها: فشارسنج جیوه ای, رومیزی, ریشتر

  فیلتر کردن