دستگاه تست قند خون ایکان مدل On Call Plus G113-111 به همراه دو بسته نوار تست و یک بسته سوزن

مشتری گرامی
در نظر داشته باشید موجودی و قیمت وبسایت به روز بوده و نیاز به استعلام تلفنی نیست، هرآنچه که قابلیت اضافه شدن به سبد خرید را داشته باشد موجود است. مشتریان ساکن شهر تهران میتوانند در هنگام ثبت سفارش تاریخ و بازه ی زمانی تحویل کالا را انتخاب نمایند و برای سایر شهرها تاریخ تحویل بر اساس شرایط پست و تیپاکس میباشد.

دستگاه تست قند خون ایکان مدل On Call Plus G113-111 به همراه دو بسته نوار تست و یک بسته سوزن

خریداران دستگاه‌های تست قند خون همواره با معضل، پیدا نکردن نوارهای مناسب هر دستگاه مواجه هستند. از اینرو انتخاب یک دستگاه تست قند خون مناسب با وفور نوار های دستگاه رابطه مستقیم دارد. دستگاه تست قند خون «On Call Plus» که یکی از دستگاه‌های پرفروش بازار است، همراه با دو بسته‌ی 25 عددی نوار تست عرضه می‌شود. نوارهای تست داخل بسته‌بندی‌های مجزا ارائه می‌شوند که باعث می‌شود رطوبت به داخل آن‌ها نفوذ نکرده و کیفیت خود را از دست ندهند. برخلاف نوار تست که باید با خود دستگاه، ساخت‌ یک شرکت باشند، حساسیتی در انتخاب لنست وجود ندارد و کافی است که داخل قلم لنست فرو رود. همراه دستگاه یک بسته‌ی 100 عددی لنست سلکتا مد نیز ارائه شده است که تا مدت‌ها نیاز شخص را برطرف می‌کند.

دستگاه تست قند خون «On Call Plus» ساخت کمپانی «ایکان» (Acon) دارای 300 حافظه و قابلیت میانگین‌گیری از نتایج است. انرژی دستگاه از یک عدد باتری سکه‌ای CR2023 تأمین می‌شود که تا 12 ماه یا حدود 1000 تست عمر کارکرد دارد. برای خون‌گیری از نوک انگشت باید از قلم لنست که همراه دستگاه ارائه شده استفاده کرد. برای این کار باید یکی از سوزن‌ها را داخل قلم فرو کرد. پس از بستن در قلم می‌توان شدت پرتاب سوزن را از 0 تا 5 تنظیم کرد. هرقدر شدت پرتاب بیشتر باشد، لنست بیشتر در پوست فرو می‌رود و خون بیشتری می‌توان از نوک انگشت گرفت. توجه داشته باشید که دستگاه برای اندازه‌گیری دقیق قند خون به یک میکرولیتر خون نیاز دارد و اگر قطره‌ی خون کمتر از این مقدار باشد، پیغام خطا روی صفحه ظاهر می‌شود یا نتیجه‌ی تست قابل‌اعتماد نیست.

قلم لنست دارای درپوشی مخصوص است که برای خون‌گیری از ساعد و کف دست استفاده می‌شود. هنگامی که نوار تست داخل شیار دستگاه فرو می‌رود، دستگاه به شکل خودکار روشن می‌شود. با قراردادن یک قطره خون روی نوار، 10 ثانیه طول می‌کشد تا نتیجه‌ی تست روی صفحه ظاهر شود. نتیجه‌ی تست به همراه تاریخ و زمان آن داخل یکی از 300 حافظه‌ی دستگاه ذخیره می‌شود. On Call Plus دارای قابلیت میانگین‌گیری از نتایج است و می‌تواند میانگین 7، 14 و 30 تست اخیر را محاسبه کرده و نمایش دهد. پس از پایان تست با بیرون‌آوردن نوار مصرف‌شده، پس از 5 ثانیه دستگاه خاموش می‌شود. داخل جعبه علاوه‌ بر خود دستگاه، قلم لنست، 10 عدد سوزن، محلول کنترل و دفترچه‌ی راهنما وجود دارد که همه‌ی این‌ها داخل یک کیف پارچه‌ای عرضه می‌شوند.

به‌طورخلاصه دستگاه تست قند خون On Call Plus دارای 300 حافظه، قابلیت میانگین‌گیری از نتایج در بازه‌های زمانی مختلف، نمایش نتیجه در 10 ثانیه و قلم لنست با قابلیت خون‌گیری از سایر نقاط بدن بوده و برای اندازه‌گیری دقیق قند خون به یک میکرولیتر خون نیاز دارد.

مشخصات فنی
قابلیت خاموشی خودکار دارد
نوع کاربری خانگی
زمان پاسخگویی به تست 10 ثانیه
حداقل خون مورد نیاز 1 میکرو لیتر
قابلیت خون گیری از سایر نقاط بدن دارد
قابلیت اتصال به کامپیوتر دراد
امکان تنظیم هشدار ندارد
مشخصات نوار
منبع تغذیه باتری
مشخصات سوزن زن -دارای پوشش مخصوص خون‌گیری از سایر نقاط بدن مانند بازو و کف دست - قابلیت تعیین شدت پرتاب سوزن از 0 تا 5
نوع باتری غیر قابل شارژ
نمایشگر تعویض باتری دارد
سایر ویژگی ها - قابلیت میانگین‌گیری از نتایج تست‌های 3، 14 و 30 روز اخیر - قابلیت انتقال اطلاعات به کامپیوتر - نوع باتری: سکه ای (CR2032)
اقلام همراه - دو بسته‌ی 25 عددی نوار تست قند خون On Call Plus - یک بسته‌ی 100 عددی سوزن Selecta Med - قلم سوزن‌زنی - باتری سکه‌ای (CR2032) - محلول کنترل (برای اطمینان از کارکرد صحیح دستگاه) - دفترچه راهنما - دفترچه ثبت نتایج

درج دیدگاه / پرسش

به این محصول از 1 تا 5 امتیاز دهید.
    1           5

  فیلتر کردن