جوراب واریس کتان زیر زانو سیگواریس Sigvaris Cotton Co1 AD - کلاس فشار 1 - پنجه بسته - مشکی - کد 404

مشتری گرامی
در نظر داشته باشید موجودی و قیمت وبسایت به روز بوده و نیاز به استعلام تلفنی نیست، هرآنچه که قابلیت اضافه شدن به سبد خرید را داشته باشد موجود است. مشتریان ساکن شهر تهران میتوانند در هنگام ثبت سفارش تاریخ و بازه ی زمانی تحویل کالا را انتخاب نمایند و برای سایر شهرها تاریخ تحویل بر اساس شرایط پست و تیپاکس میباشد.

جوراب واریس کتان زیر زانو سیگواریس Sigvaris Cotton Co1 AD - کلاس فشار 1 - پنجه بسته - مشکی - کد 404

جوراب واریس کتان زیر زانو پنجه بسته سیگواریس | کلاس فشار 1 |

جوراب واریس کتان سیگواریس نسبت به سایر جوراب های سیگواریس، درصد قابل توجهی کتان داشته و از ظرافت خاصی برخوردار است، به همین جهت جوراب واریسی مناسب برای تمام فصول می باشد. کتان بکار رفته در تار و پود این جوراب، در لایه ای که در تماس مستقیم با پوست پا می باشد، قرار دارد  و به لطف خواص طبیعی و لطافت کتان در افراد دیابتی و اشخاصی که حساسیت های پوستی دارند نیز بهترین نوع جوراب واریس محسوب میگردد.
نکته بسیار بسیار مهم در جوراب های فشاری الزام به استفاده از مواد غیر طبیعی جهت فراهم نمودن فشار لازم در جوراب می باشد که در برخی جوراب های واریس وجود این مواد بدون ترکیب با الیاف طبیعی کتان باعث ایجاد بوی بد پا حتی برای افرادی خواهد شد که هیچگاه سابقه بوی بد پا را نداشته اند. از اینرو وجود 15 درصد الیاف کتان در جوراب های واریس مدل کتان سیگواریس این مورد را نیز به کلی بر طرف نموده و جورابی ایده آل برای استفاده عموم مردم جامعه می باشد. همچنین ترکیبی از الیاف طبیعی باعث حفظ دمای متعادل پا در شرایط مختلف آب و هوایی  خواهد شد.
این جوراب در کلاس فشار 1  ( Co1  ) و پنجه بسته و برنگ مشکی موجود می باشد. و از اینرو میتوان از آن را در میهمانی ها با لباس رسمی ، در محل کار و یا هر نوع لباسی از آن استفاده نمود.
ویژگی ها:

مناسب برای آقایان و بانوان با پوست حساس
تهویه حرارتی عالی و مناسب جهت فصول گرم
ترکیبی متناسب از الیاف سنتتیک کش و طبیعی کتان ، سهولت در پوشیدن را برای این جوراب به ارمغان آورده است.
بافت ظریف از نخ پنبه تولید سوئیس (پنبه سوئیس، بهترین نوع پنبه جهان است)

ترکیب مواد:

52 درصد پلی آمید - 34 درصد الاستین - 14 درصد پنبه

کلاس فشار 1: مناسب جهت پیشگیری از واریس، درمان واریس های ابتدایی و مویرگ های تار عنکبوتی شکل 

مناسب جهت استفاده روزانه، بعنوان جوراب ضد خستگی و پیشگیری از واریس، پا پوشی فوق العاده برای کارمندان ، معلمان ، اساتید و کلیه افرادی که بر  اساس نوع فعالیت روزانه مجبور هستند ساعات زیادی را نشسته و یا ایستاده سپری نمایند.

جدول و نحوه اندازه گیری جوراب واریس کتان زیر سیگواریس

اندازه گیری دقیق پا و انتخاب سایز مناسب جوراب یکی از موارد مهم در بهره مندی از حداکثر کارایی جوراب های فشاری می باشد. در این خصوص گرفتن راهنمایی از کارشناسان و متخصصان شرکت میتواند شما را در این امر یاری نماید، از اینرو شما می توانید از 9 صبح الی 5 عصر با شماره تلفن های واحد پشتیبانی 02122220577 و 02122220578  و 02126645283 و 02126645284 تماس حاصل فرمایید.  ترجیحاً اندازه گیری هنگام صبح که پا کمترین میزان تورم را دارد انجام شود.

نحوه اندازه گیری جوراب واریس زیر زانو سیگواریس

جهت مشخص نمودن سایز مناسب جوراب واریس کتان زیر زانو سیگواریس،  ابتدا بوسیله یک متر پارچه ای مواضع مشخص شده در تصویر را اندازه گیری نمایید.

B - دور مچ پا ( از بالای قوزک - کمترین قطر مچ )

D - دور زیر کشکک زانو (کمترین قطر زیر زانو)

L D - در حالت ایستاده ارتفاع ازروی زمین تا زیر زانو

در نهایت با انطباق اندازه های فوق با محدوده های ذکر شده در داخل جدول، اندازه مناسب را انتخاب نموده و پس از اطمینان از سایز بر روی دکمه انتخاب گزینه ها و خرید کلیک نمایید. در این قسمت لازم است کلاس فشار مورد نظر (1 یا 2) ، سایز جوراب، ارتفاع جوراب ( افراد کوتاه قامت = Short ) / ( افراد بلند قامت= Long) را انتخاب نموده و فرآیند خرید را تا انتها و ثبت سفارش ادامه دهید. در صورت نیار به راهنمایی با واحد پشتیبانی شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

جدول اندازه گیری جوراب واریس کتان سیگواریس سوئیس (برحسب سانتیمتر)
دور زیر زانو D دور مچ B سایز Size
27-34 20-22 X Small
31-38 20-22 X Small Plus
31-38 22-24 Small
34-41 22-24 Small Plus
34-41 24-26 Medium
37-44 24-26 Medium Plus
37-44 26-29 Large
41-48 26-29 Large Plus
41-48 29-32 X Large
42-50 29-32 X Large Plus


جهت مشخص نمودن طول مناسب لازم است که قد پا نیز اندازه گیری شود.

L D ارتفاع از پشت پاشنه پا تا زیر زانو:

جوراب های درمانی کتان سیگواریس از نظر ارتفاع به دو گروه تقسیم میشوند ( نرمال Normal و لانگ Long بلند ). این بدین معنا است که افرادی که قد کوتاه یا متوسطی دارند و ارتفاع پای آنها از روی زمین تا زیر کشکک زانو، بین 35 تا 40 سانتیمتر است ، باید جوراب نرمال را انتخاب نمایند و افرادی که  که قد نسبتا بلندی دارند و ارتفاع پای آنها از روی زمین تا زیر کشکک زانو، بین 41 تا 45 سانتیمتر است ، باید جوراب Long را انتخاب نمایند. به جدول زیر توجه بفرمایید.

جدول ارتفاع استاندارد جوراب واریس کتان سیگواریس سوئیس (بر حسب سانتیمتر)
ارتفاع از کف پا تا زیر زانو LD ارتفاع Length
35-40 نرمال Normal
41-45 بلند Long

 

نکته: سایز PLUS در مواردی به کار میرود که قطر ران فرد نسبت به مچ و ساق پای او برزگتر است. در این موارد، بر اساس قطر مچ و قطر ساق سایز را انتخاب و جهت جلوگیری از فشار نامطلوب در ناحیه ران، در آن دسته، رده پلاس را انتخاب می نماییم، که دارای قطر ران بزرگتری است.

به عنوان مثال:

فردی با دور مچ 23 سانتیمتر و دور زیر زانو 34 سانتیمتر و دور انتهای ران 56 سانتیمتر می بایست سایز Small را انتخاب نماید.

در حالیکه

فردی با دور مچ 23 سانتیمتر و دور زیر زانو 34 سانتیمتر و دور انتهای ران 60 سانتیمتر می بایست سایز Small Plus را انتخاب نماید.

بنابراین در انتخاب سایز مناسب به این موضوع نیز توجه بفرمایید.

انتخاب گزینه ها و خرید مواردی که دانستن آنها مفید می باشد - واریس - جوراب واریس - نحوه استفاده
مشخصات فنی
کشور سازنده سوئیس
مشخصات فیزیکی
رنگ مشکی
کلاس فشار یک
پوشش دهی کف پا تا زیر زانو - AD
نوع پنجه پنجه بسته
ضخامت کم

درج دیدگاه / پرسش

به این محصول از 1 تا 5 امتیاز دهید.
    1           5

برچسب ها: جوراب واریس, جوراب واريس, واريس, جوراب واریس سیگواریس, جوراب واریس کتان سیگواریس, جوراب واریس زیر زانو, جوراب واریس کلاس فشار 1

  فیلتر کردن