جوراب ضد خستگی و ضد واریس ورنا - رنگ مشکی - کد 482

مشتری گرامی
در نظر داشته باشید موجودی و قیمت وبسایت به روز بوده و نیاز به استعلام تلفنی نیست، هرآنچه که قابلیت اضافه شدن به سبد خرید را داشته باشد موجود است. مشتریان ساکن شهر تهران میتوانند در هنگام ثبت سفارش تاریخ و بازه ی زمانی تحویل کالا را انتخاب نمایند و برای سایر شهرها تاریخ تحویل بر اساس شرایط پست و تیپاکس میباشد.

جوراب ضد خستگی و ضد واریس ورنا - رنگ مشکی - کد 482


چگونه از واریس پیشگیری کنیم؟


کار سیاهرگ ها بازگرداندن خون بدون اکسیژن از اندام های بدن به قلب است تا برای تامین اکسیژن، آن را به ریه بفرستند. پس از آن خون اکسیژن دار مجدداً به قلب باز میگردد و از آنجا به سرخرگ آئورت پمپ شده و در نهایت در سراسر بدن منتشر می شود. در این فرآیند سیاهرگ های ساق پا کار دشوار تری دارند چرا که باید خون را در مسیری طولانی، در خلاف جهت جاذبه زمین و فشار وارده از طرف بدن به جلو برانند.در سیاهرگ ها دریچه های یک طرفه ای به نام دریچه های لانه کبوتری وجود دارند که کار آنها ممانعت از بازگشت خون در خلاف جهت حرکت می باشد.


زمانی که دریچه های لانه کبوتری در مسیر سیاهرگ ها و یا اتصالات آنها با سایر سیاهرگ ها، معیوب می شوند، خون در این سیاهرگ ها تجمع یافته و یا در شاخه های سیاهرگ به عقب باز میگردد، و واریس را ایجاد میکند. از نشانه های بروز بیماری واریس مشخص شدن مویرگ ها ی تارعنکبوتی کوچک بر سطح پوست پا بیرون آمدن رگ های بزرگ و متورم در پشت ساق پا و در موارد شدید تر در پشت ران می باشد. از دیگر نشانه های واریس احساس درد مبهم در ساق پا، سنگینی ، ورم مچ و انگشتان و همچنین ایجاد خارش پوستی میباشد.


جوراب ضد واریس ورنا به گونه ای طراحی شده است که فشار تدریجی لازم را برای تضمین گردش صحیح خون در سیاهرگ های پا فراهم میکند. همچنین این جوراب با فشار تقریبی بین 18 - 22 میلی متر جیوه بعنوان جورابی عمومی و قابل جایگزینی با جورابهای معمولی جهت استفاده برای افرادی که به مدت طولانی می ایستند یا بمدت طولانی می نشینند با خاصیت جلوگیری کننده از DVT و واریس و ضد خستگی و جلوگیری از تورم پاها .علاوه بر این، این جوراب بافته شده از الیاف نانو میباشد که خاصیت آنتی باکتریالی را موجب میشود.


جوراب های فشار تدریجی ورنا


Verana Compression Socks


جوراب های ورنا از خانواده ی جوراب های فشار تدریجی می باشند و به گونه ای طراحی و بافته می شوند که فشار لازم برای تضمین گردش صحیح خون در پاها را فراهم مینماید.فشار وارد شده به سطح پا از طرف جوراب های ورنا به صورت تدریجی با حرکت به سمت زانو از میزان این فشار کاسته می شود. با این عمل، خون در رگ های سطحی پا تجمع نمی نمایند و بر اساس این ویژگی، جوراب های ورنا از ابتلا به واریس و ایجاد خستگی در پاها جلوگیری می نماید.


مشکلات کار های روزانه کم تحرک و سفرهای طولانی :


کم تحرک بودن پاها در حالت ایستاده و نشسته مشکلات خطر آفرینی برای سلامت انسان به وجود می آورد که از جمله میتوان موارد زیر را ذکر نمود :


1- اختلال در گردش صحیح خون و احساس خستگی در پاها.


2- انسداد خون در رگ های عمقی و یا در مواردی منجر به سکته قلبی و مغزی می شود.


3- ابتلا به واریس، ایستادن طولانی مدت علت 20% از موارد پیدایش واریس است.


4- ورم قوزک و انگشتان پا که منجر به احساس درد در ناحیه متورم می شود.


5- گرفتگی عضلات ساق پا .


6- احساس سوزش و درد مبهم در پا.


7- خواب گرفتگی مداوم پا


جوراب های ورنا به گونه ی طراحی و بافت شده اند که فشار تدریجی لازم را برای تضمین گردش صحیح خون در سیاه رگ های پا را فراهم می کند و از پیدایش مشکلات مربوط به واریس و بروز خستگی جلوگیری می نماید .استفاده ازجوراب های ضد خستگی و ضد واریسی ورنا سلامت و شادابی بیشتر را در هنگام انجام فعالیت های روزانه برای شما به ارمغان می آورد.


سایزبندی :


43+41-4339-4139-سایز کفش
XLargeLargeMediumSmallسایز جوراب


مشخصات فیزیکی
رنگ مشکی

درج دیدگاه / پرسش

به این محصول از 1 تا 5 امتیاز دهید.
    1           5

برچسب ها: جوراب ضد خستگی, جوراب ضد واریس, ورنا

  فیلتر کردن