جوراب زخم واریس آلسر سیگواریس Sigvaris Ulcer - کد 295

مشتری گرامی
در نظر داشته باشید موجودی و قیمت وبسایت به روز بوده و نیاز به استعلام تلفنی نیست، هرآنچه که قابلیت اضافه شدن به سبد خرید را داشته باشد موجود است. مشتریان ساکن شهر تهران میتوانند در هنگام ثبت سفارش تاریخ و بازه ی زمانی تحویل کالا را انتخاب نمایند و برای سایر شهرها تاریخ تحویل بر اساس شرایط پست و تیپاکس میباشد.

جوراب زخم واریس آلسر سیگواریس Sigvaris Ulcer - کد 295

یکی از وخیمترین و ناراحت کننده ترین پیامدهای اختلالات و بیماریهای وریدی ابتلا به زخم واریس است. با استفاده از فشار درمانی بطور حتم میتوان از روند مکانیسمهایی که منجر به تولید زخم میگردند، جلوگیری نمود.

درمان زخم واریس با استفاده از این محصول در مقایسه با روشهای معمول بانداژ درمانی، زمان کمتری میگیرد و میزان التیام نیز به اندازه قابل توجهی بالاتر است.

جوراب زخم سیگواریس در حقیقت متشکل تز دو نوع جوراب است:

1- بعد از مراقبت های معمول زخم و پانسمان اولیه، جوراب ULCER X پوشیده میشود.

2- درجه فشار این جوراب معادل 15 میلیمتر جیوه می باشد. روی این جوراب یک جوراب 503 پوشیده میشود.

در واقع این جوراب پیش درآمدی بر پوشیدن جوراب واریس 503 می باشد، به جهت اینکه بیماری که در مرحله زخم واریس قرار دارد به واریس حاد یا شدید مبتلا می باشد، لذا می بایست از جوراب واریسی با کلاس فشار 3 یا 4 استفاده نماید و به جهت فشار زیاد این نوع جوراب ها، پوشیدن آن مخصوصصاً برای افراد مبتلا به زخم واریس بسیار سخت و دردآور خواهد بود. ولی با پوشیدن جوراب ضخم واریس ULCER X سیگواریس در ابتدا به واسطه جنس پارچه مخصوص که در لایه بیرونی لیزی مخصوصی را جهت راحت تر پوشیدن جوراب واریس با کلاس فشار بالا در طراحی دارد می توان با سهولت بیشتری جوراب واریس کلاس 503 یا 504 را به پا کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از 8 صبح الی 8 شب با شماره تلفن های واحد پشتیبانی 02122220577 و 02122220578  و 02126645283 و 02126645284 تماس حاصل فرمایید.

جدول و نحوه اندازه گیری جوراب زخم واریس آلسر سیگواریس

 

اندازه گیری دقیق پا و انتخاب سایز مناسب جوراب یکی از موارد مهم در بهره مندی از حداکثر کارایی جوراب های فشاری می باشد. در این خصوص گرفتن راهنمایی از کارشناسان و متخصصان شرکت میتواند شما را در این امر یاری نماید. ترجیحاً اندازه گیری هنگام صبح که پا کمترین میزان تورم را دارد انجام شود.

جهت مشخص نمودن سایز مناسب جوراب زخم واریس آلسر سیگواریس، ابتدا بوسیله یک متر پارچه ای مواضع مشخص شده در تصویر روبرو را اندازه گیری نمایید.

B - دور موچ پا ( از بالای قوزک - کمترین قطر )

D - دور زیر کشکک زانو ( 2 سانت زیر زانو - کمترین قطر )

جوراب زخم واریس سیگواریس

در نهایت با انطباق اندازه های فوق با محدوده های ذکر شده در داخل جدول، اندازه مناسب را انتخاب نمایید. و پس از اطمینان از سایز بر روی دکمه انتخاب گزینه ها و خرید کلیک نمایید و  سایز جوراب، ارتفاع جوراب ( افراد کوتاه قامت = Short ) / ( افراد بلند قامت= Long) و در نهایت رنگ جوراب را انتخاب نموده و فرآیند خرید را تا انتها و ثبت سفارش ادامه دهید.

نکته: جوراب زخم واریس سیگواریس سوئیس تنها زیر زانو و جلول پنجه بسته است و به همراه جوراب واریس 503 جهت درمان زخم های واریس استفاده می شوند.

 

جدول اندازه گیری جوراب زخم واریس آلسر سیگواریس سوئیس (برحسب سانتیمتر)
D B SIZE
دور زیر زانو دور مچ محل اندازه گیری
28-34 19-23 Small
32-38 19-23 Small-plus
31-37 23-26 Medium
36-42 23-26 Medium-plus
34-40 26-29 Large
40-46 26-29 Large-plus

 

جهت مشخص نمودن طول مناسب لازم است که قد پا نیز اندازه گیری شود.

L  D - ارتفاع از پشت پاشنه پا تا زیر زانو

 

جدول محاسبه قد جوراب (برحسب سانتیمتر)
Long Short length
بلند کوتاه قد پا
38-44 33-37 L D

 

 نکته: سایز PLUS در مواردی به کار میرود که قطر ران فرد نسبت به مچ و ساق پای او برزگتر است. در این موارد، بر اساس قطر مچ و قطر ساق سایز را انتخاب و جهت جلوگیری از فشار نامطلوب در ناحیه ران، در آن دسته، رده پلاس را انتخاب می نماییم، که دارای قطر ران بزرگتری است.

به عنوان مثال:

فردی با دور مچ 23 سانتیمتر و دور زیر زانو 34 سانتیمتر و دور انتهای ران 56 سانتیمتر می بایست سایز Small را انتخاب نماید.

در حالیکه

فردی با دور مچ 23 سانتیمتر و دور زیر زانو 34 سانتیمتر و دور انتهای ران 60 سانتیمتر می بایست سایز Small Plus را انتخاب نماید.

بنابراین در انتخاب سایز مناسب به این موضوع نیز توجه بفرمایید.

انتخاب گزینه ها و خرید
مشخصات فنی
کشور سازنده سوئیس
مشخصات فیزیکی
رنگ کرم
کلاس فشار A
پوشش دهی کف پا تا زیر زانو - AD
نوع پنجه پنجه باز
ضخامت کم

درج دیدگاه / پرسش

به این محصول از 1 تا 5 امتیاز دهید.
    1           5

برچسب ها: جوراب واریس, جوراب واریس سیگواریس, جوراب زخم واریس آلسر سیگواریس

  فیلتر کردن