ترازوی دیجیتال امرن مدل ترازو OMRON HN286

مشتری گرامی
در نظر داشته باشید موجودی و قیمت وبسایت به روز بوده و نیاز به استعلام تلفنی نیست، هرآنچه که قابلیت اضافه شدن به سبد خرید را داشته باشد موجود است. مشتریان ساکن شهر تهران میتوانند در هنگام ثبت سفارش تاریخ و بازه ی زمانی تحویل کالا را انتخاب نمایند و برای سایر شهرها تاریخ تحویل بر اساس شرایط پست و تیپاکس میباشد.

ترازوی دیجیتال امرن مدل ترازو OMRON HN286


ترازویی که بتواند ميزان وزن را بطور دقیق برای افرادی که بدنبال پايين‌ آوردن وزن خود و کنترل روزانه وزنشان هستند، بسيار حائز اهمیت است. ترازوی دیجیتال مدل HN-286  شرکت امرن (Omron) امرون  با چهار عدد حسگر حساس بطور دقیق این کار را برای شما انجام خواهد داد. اين حسگرها زير صفحه‌نمايش و در چهار طرف ترازو قرار دارند. و جانمایی حساب شده آنها به اندازه‌گيری دقيق وزن کمک فراوانی ميکنند. 

صفحه‌نمايش بزرگ ترازوی 286 امرون خواندن وزن را راحت‌ ساخته و وزن افراد تا 180 کيلوگرم را با دقت 100 گرم نشان‌ میدهد که نشان دهنده ی گستره‌ی وسيع اندازه‌گيری و دقت بالای این ترازو می باشد. واحدهای اندازه‌گيری درنظرگرفته‌شده برای اين مدل کيلوگرم و گرم است که به اندازه‌گيری دقيق وزن کمک فراوانی ميکند. از ديگر قابليت‌های اين ترازو ميتوان به سيستم خاموشی خودکار اشاره کرد؛ بدين معنی که بعد از پايين‌آمدن از ترازو، پس از 16 ثانيه بطور خودکار خاموش ميشود. علاوه‌بر خاموش‌شدن خودکار، با قرارگرفتن روی اين ترازو، دستگاه خود به خود روشن ميشود. 

اين مدل براي روشن‌شدن تنها به يک باتری ليتيومی برای راه‌اندازی نياز دارد. اين محصول قابليت اندازه‌گيری شاخص‌های سلامتی را ندارد؛ اما امکانات آن به اندازه‌ای بوده که آن را براي مصارف خانگی مناسب ساخته است.

بطور اجمالی:

ترازوی HN-286 دارای صفحه‎‌ی شيشه‌ای مقاوم، بيشينه وزن قابل‌تحمل 180، واحدهای اندازه‌گيری کيلوگرم و گرم، دقت اندازه‌گيری 100 گرم، منبع تغذيه‌ی باتری و سيستم خاموشی خودکار است.

ترازو دیجیتال امرون HN286 :

- ابعاد: 1.8 × 30 × 30 سانتی متر

- وزن : 2 کیلوگرم

- تحمل وزن : 180 کیلوگرم

- واحد های اندازه گیری : کیلوگرم و گرم

- دقت : 100

- نمایشگر: LCD

- منبع تغذیه: باتری

- دارای سیستم خاموشی خودکار

- مجهز به 4 عدد حسگر در زیر صفحه

- دارای قابلیت خاموشی خودکار پس از 16 ثانیه


مشخصات فنی
کشور سازنده ژاپن
قابلیت خاموشی خودکار دارد
نوع کاربری خانگی
منبع تغذیه باطری
نوع باتری باطری نیم قلمی
مشخصات صفحه نمایش و حافظه
نوع صفحه نمایش LED
سایر مشخصات صفحه نمایش بزرگ و بسیار خوانا

درج دیدگاه / پرسش

به این محصول از 1 تا 5 امتیاز دهید.
    1           5

برچسب ها: ترازو, ترازو دیجیتال, ترازوی دیجیتال, ترازوی دیجیتالی, ترازو دیجیتالی, ترازو امرن, ترازوی امرن, امرون, امرن, omron, HN286, HN 286, omron HN286, omronhn286, omron hn 286, omron m6ac, moron m6 ac

  فیلتر کردن