ترازو دیجیتال تشخیصی بیورر آلمان مدل ترازوی beurer BF700

مشتری گرامی
در نظر داشته باشید موجودی و قیمت وبسایت به روز بوده و نیاز به استعلام تلفنی نیست، هرآنچه که قابلیت اضافه شدن به سبد خرید را داشته باشد موجود است. مشتریان ساکن شهر تهران میتوانند در هنگام ثبت سفارش تاریخ و بازه ی زمانی تحویل کالا را انتخاب نمایند و برای سایر شهرها تاریخ تحویل بر اساس شرایط پست و تیپاکس میباشد.

ترازو دیجیتال تشخیصی بیورر آلمان مدل ترازوی beurer BF700

داشتن وزن ایدئال آرزوي اکثر افراد است؛ چون خوش‌اندامي و پس از آن حس خوب زيبابودن را به فرد مي‌بخشد. رسيدن به وزن مناسب يا نگه‌داشتن وزن در اندازه‌ي مشخص، کار آساني نيست و به اندازه‌گيري مداوم نياز دارد. ابزاري که از گذشته تاکنون براي کنترل وزن در دسترس ما قرار گرفته، ترازوست. ترازو در گذشته تنها براي اندازه‌گيري وزن بود؛ ولي امروزه به قابليت‌هايش افزوده شده است و مي‌توان براي موارد ديگري در زمينه‌ی پايش سلامت از آن استفاده کرد. در واقع اين طيف از قابليت‌ها مواردي هستند که خود مي‌توانند به‌صورت دستگاه‌هاي جداگانه وجود داشته باشند؛ اما با پيشرفت فناوري در قالب ترازو گنجانده شده‌اند.


«BF18» را شرکت «بيورر» (Beurer) توليد کرده است. بيشترين وزن قابل‌تحمل 150 کيلوگرم گستره‌ي وسيع اندازه‌گيري را نشان مي‎‌دهد. از ديگر ويژگي‌هاي مثبت اين مدل، مي‌توانيم به صفحه‌نمايش نسبتا بزرگ اشاره کنيم که با استفاده از آن مي‌توانيد وزن خود را به‌راحتي بخوانيد. اين ترازو وزن را برحسب کيلوگرم، پوند و استون نشان مي‌دهد. BF18 براي روشن‌شدن به يک باتري ليتيومي نياز دارد. براي اين ترازو سيستم خاموشي خودکار در نظر گرفته شده است؛ بدين معني که پس از پايين‌آمدن، ترازو خاموش مي‌شود. از قابليت‌هاي پيشرفته‌ي  BF18مي‌توان به اندازه‌گيري شاخص‌هاي سلامتي از قبيل ميزان چربي، آب، درصد ماهيچه و توده‌ي استخوان اشاره کرد. اين محصول با زدن يک ضربه روي صفحه‌اش روشن مي‌شود و پس از پايين‌آمدن، سيستم خاموشي خودکار آن را خاموش مي‌کند. BF18 با 10 حافظه، براي حداکثر 10 نفر به کار مي‌رود. با فشردن دکمه‌هاي Set و User روي صفحه و قرارگيري هر کدام از اين 10 نفر روي ترازو، وزن جديد به حافظه‌ي اختصاصي آن فرد اضافه مي‌شود. با توجه به قابليت‌هاي ذکرشده، اگر به دنبال ابزاری حرفه‌اي براي اندازه‌گيري وزن و شاخص‌هاي سلامتي بدن هستيد، BF18 انتخابي مناسب است.


سایر ویژگی ها

محاسبه چربي بدن، ميزان آب ، درصد ماهيچه و توده استخوان

تفسيرساده ميزان چربي و ميزان آب بدن

10 حافظه براي مصرف کننده

5 ميزان فعاليت

الکترودهاي استيل براق

اندازه صفحه 29*30 سانتي متر

تکنولوژي ضربه با پا

دقت اندازه گيري چربي بدن/ ميزان آب/ درصد ماهيچه : 0.1 درصد،

دقت اندازه گیری وزن و توده استخوان ها 100 گرم

ظرفيت اندازه گیری 150 کيلو گرم

اندازه ارقام 29 ميلي متر

تبديل مقياس Kg/lb/St

شامل باتری 

خاموشي خودکار

به همراه دفترچه راهنمای فارسی،انگلیسی و آلمانی

ساخت آلمان و دارای استاندارد اروپا

خصوصیات ترازو های دیجیتال و مکانیکی
ابعاد 30 × 30 × 2.3 سانتی متر
وزن 1.8 کیلوگرم
بیشترین وزن قابل تحمل 180 کیلوگرم
واحد های اندازه گیری کیلوگرم، پوند، استون
دقت 100 گرم
نمایشگر LCD
منبع تغذیه باتری نیم‌قلم
سیستم خاموشی خودکار بله
اندازه گیری شاخص‌های سلامتی بله
توضیحات انواع محاسبات شاخص ها - دارای قابلیت اندازه‌گیری درصد چربی، آب، تراکم استخوان و ماهیچه‌ی بدن - دارای قابلیت اندازه‌گیری میزان سوخت و ساز پایه‌ی بدن - دارای قابلیت اندازه‌گیری شاخص‌های BMI
دیگر ویژگی ها دارای قابلیت اتصال به تلفن هوشمند از طریق بلوتوث - اپلیکیشن: Beurer Healthmanger - دارای نشانگر وزن بیش از حد - دارای 8 جایگاه حافظه برای 8 کاربر

درج دیدگاه / پرسش

به این محصول از 1 تا 5 امتیاز دهید.
    1           5

  فیلتر کردن