ترازو دیجیتالی بیورر آلمان مدل ترازوی beurer PS160

مشتری گرامی
در نظر داشته باشید موجودی و قیمت وبسایت به روز بوده و نیاز به استعلام تلفنی نیست، هرآنچه که قابلیت اضافه شدن به سبد خرید را داشته باشد موجود است. مشتریان ساکن شهر تهران میتوانند در هنگام ثبت سفارش تاریخ و بازه ی زمانی تحویل کالا را انتخاب نمایند و برای سایر شهرها تاریخ تحویل بر اساس شرایط پست و تیپاکس میباشد.

ترازو دیجیتالی بیورر آلمان مدل ترازوی beurer PS160

وزن عاملی فیزیکی است که تاثیر زیادی روی سلامت عمومی بدن دارد و ممکن است علت بسیاری از بیماری‌ها باشد؛ ازاین‌رو کنترل وزن مسئله‌ی مهمی است که خوشبختانه در سال‌های اخیر توجه بیشتری به آن می‌شود. از طرف دیگر استانداردهای زیبایی مدرن، افراد را به سمت لاغری و داشتن بدنی متناسب سوق می‌دهند و کاهش وزن برای اغلب افراد به یک دغدغه تبدیل شده است. با توجه به این موارد، باعث تعجب نیست که ترازوهای دیجیتال به یکی از وسایل خانگی پرکاربرد تبدیل شده‌اند. ترازوی دیجیتال «بیورر» (Beurer) مدل «PS 160» با سیستم روشن‌شدن سریع و LCD بزرگ و خوانا، برای کاربری خانگی بسیار مناسب است. یبشترین وزن قابل‌تحمل این ترازو 180 کیلوگرم است و وزن را با دقت 100 گرم اندازه‌گیری می‌کند؛ به این معنی که تغییرات وزن کمتر از 100 گرم را نشان نمی‌دهد. همچنین با توجه به بیشینه‌ی وزن قابل‌تحمل بالای خود، برای افراد سنگین‌وزن مناسب است. گفتنی است که استفاده از این ترازو در دوران بارداری باعث می‌شود که نتایج دقت کافی نداشته باشند. همچنین بهتر است با پای خیس روی ترازو نروید تا دچار حادثه نشوید.  


سایر ویژگی ها

  ترازوی دیجیتال با صفحه نمایش LCD بسیار بزرگ

 دارای طراحی بی نظیر و ماندگار

 ظرفیت توزین 180 کیلوگرم

 با دقت 100 گرم

 اندازه ارقام 47 میلیمتر

 تبدیل واحد وزن به kg/lb/st

 تکنولوژی روشن شدن سریع

 خاموشی خودکار

 نشانگر بار بیش از ظرفیت ترازو

 ارتفاع 22 میلیمتر

 اندازه : 2.2×30.5×30.5 سانتیمتر

 شامل 1 عدد باتری 3 ولت CR2032

 با دفترچه راهنمای فارسی،انگلیسی و آلمانی

خصوصیات ترازو های دیجیتال و مکانیکی
ابعاد 2.2 × 30.5 × 30.5 سانتی متر
وزن 1.5 کیلوگرم
بیشترین وزن قابل تحمل 180 کیلوگرم
واحد های اندازه گیری کیلوگرم
دقت 100 گرم
نمایشگر LCD
منبع تغذیه باتری لیتیومی
سیستم خاموشی خودکار بله
اندازه گیری شاخص‌های سلامتی خیر
توضیحات انواع محاسبات شاخص ها
دیگر ویژگی ها - تکنولوژی شروع سریع - تبدیل واحد کیلوگرم به پوند و استون - مناسب برای افراد سنگین وزن - توصیه می‌شود در دوران بارداری استفاده نشود زیرا مایع آمنیوتیک ممکن است موجب اندازه‌گیری غیردقیق وزن شود - به دلیل احتمال لیزخوردن با پای خیس روی ترازو نباید ایستاد

درج دیدگاه / پرسش

به این محصول از 1 تا 5 امتیاز دهید.
    1           5

  فیلتر کردن