ترازوی دیجیتالی بیورر آلمان مدل BEURER PS07

مشتری گرامی
در نظر داشته باشید موجودی و قیمت وبسایت به روز بوده و نیاز به استعلام تلفنی نیست، هرآنچه که قابلیت اضافه شدن به سبد خرید را داشته باشد موجود است. مشتریان ساکن شهر تهران میتوانند در هنگام ثبت سفارش تاریخ و بازه ی زمانی تحویل کالا را انتخاب نمایند و برای سایر شهرها تاریخ تحویل بر اساس شرایط پست و تیپاکس میباشد.

ترازوی دیجیتالی بیورر آلمان مدل BEURER PS07

ترازوی دیجیتالی بیورر آلمان مدل  PS07

داشتن وزن ایدئال آرزوي اکثر افراد است؛ چون خوش‌اندامي و پس از آن، حس خوب زيبابودن را به فرد مي‌بخشد. رسيدن به وزن مناسب يا نگه‌داشتن وزن در اندازه‌ي مشخص، کار بسيار سختي است و به اندازه‌گيري مداوم نياز دارد. ابزاري که از گذشته تاکنون براي کنترل وزن در دسترس ما قرار گرفته، ترازوست. ترازو در گذشته تنها براي اندازه‌گيري وزن کاربرد داشت؛ ولي امروزه به قابليت‌هايش افزوده شده و مي‌توان براي موارد ديگري در زمينه‌ی پايش سلامت از آن استفاده کرد. در واقع اين طيف از قابليت‌ها مواردي هستند که خود مي‌توانند به‌صورت دستگاه‌هاي جداگانه وجود داشته باشند؛ اما با پيشرفت فناوري در قالب ترازو گنجانده شده‌اند.

ترازوي ديجيتال «PS07» داراي بيشينه وزن قابل‌تحمل 150 کيلوگرم و واحدهاي اندازه‌گيري کيلوگرم، پوند و استون است. براي روشن‌کردن PS07 بايد يک باتري قلمي در آن قرار دهيد. همچنين سيستم خاموشي خودکار، ترازو را پس از استفاده خاموش مي‌کند. صفحه‌نمايش بزرگ PS07 نيز خواندن وزن را آسان‌تر می‌کند. در انتها مي‌توان گفت، اين محصول تنها براي مصارف خانگي طراحي شده است.


سایر ویژگی ها

ترازوی پلاستیکی به رنگ سیلور

طراحی ساده با کاربرد آسان

مناسب برای خانواده 

دقت 100 گرم

ظرفيت150 کيلو گرم

نمایشگر LCD

نشانگر بار بیش از ظرفیت ترازو

خاموشی خودکار

سایز ترازو 4*30*30 سانتیمتر

صفحه نمایش 32*83 میلیمتر

اندازه ارقام دیجیتالی 30 ميلي متر

تکنولوژی روشن شدن ضربه با پا

تبديل واحد Kg/lb/St

شامل 1 باطری 3 ولت لیتیومی

به همراه دفترچه راهنمای فارسی،انگلیسی و آلمانی

درج دیدگاه / پرسش

به این محصول از 1 تا 5 امتیاز دهید.
    1           5

برچسب ها: ترازوی دیجیتالی, بیورر آلمان, PS07ترازوی بیورر, ترازو دیجیتال بیورر, ترازوی دیجیتالی بیورر آلمان مدل BEURER PS07, ترازوی BEURER, ترازو مدل PS07

  فیلتر کردن