محلول ضد عفونی کننده دست - خرید اینترنتی

بالش طبی مموری فوم ورنا

مشتری گرامی
در نظر داشته باشید از تاریخ 22 اسفند 1398 لغایت 15 فروردین 1399 تنها روش ثبت سفارش ، اینترنتی و تسویه در درگاه اینترنتی بانک بوده و ارسال به آدرس شهر تهران امکان پذیر است و تنها روش ارسال از طریق پیک شهری، داخل مناطق شهرداری تهران می باشد.
02122220577

بالش طبی مموری فوم ورنا

ناموجود

بالش طبی مموری فوم ورنا


تسهیل جریان گردش خون - پیشگیری از گرفتگی عضلات - جلوگیری از آرتروز و دردهای عضلانی - پیشگیری از درد ناحیه ستون فقرات - جلوگیری از خروپف هنگام خواب

بالش مموری فوم ورنا هدیه ای جهت خوابی آسوده و راحت است.

این محصول با رویه ای از نخ پنبه ای آنتی باکتریال میباشد که نرمی و احساس راحتی در هنگام خواب، این بالش را نزد عموم مردک محبوب کرده. همچنین ماهان طب استفاده از آن را به مادران بارداری که می خواهند خواب لذت بخشی داشته باشند توصیه می کند.


مشخصات یک بالش خوب


خوابیدن روی یک بالش نامناسب، سبب بروز بیماری هایی نظیر تشدید سردردها، بی حس شدن شانه و بازو و خرخر کردن می شود.

برای جلوگیری از درد کمر و گردن، تنها کافی است یک بالش بلند زیر سر قرار دهید.

بیشتر ما روی بالش هایی می خوابیم که بسیار قدیمی هستند. متخصصان خواب توصیه می کنند هر 12 یا 18 ماه یک بار، باید بالش را تعویض نمود. اگر عمر بالش شما بیش از دو سال است، به یقین زمان تعویض آن فرا رسیده است.

بالش کهنه، وسیله ای نامناسب جهت برطرف کردن نیاز شما به خوابی مناسب است. همچنین بالش کهنه ارزش ابتدایی خود را از دست داده و کوله باری از مواد آلرژن مانند قارچ، کپک و گرد و غبارهای بسیار ریز دارد در حود جای داده است.

دکتر جفری گلدشتاین، رئیس بخش ستون فقرات بیمارستان ناراحتی های مفاصل دانشگاه نیویورک سیتی می گوید: بالش مناسب باید به اندازه کافی سفت باشد تا سر و گردن را با ستون فقرات به طور موازی قرار دهد؛ درست همانند زمانی که در حالت ایستاده قرار داریم.


بالش باید نرم باشد یا سفت؟

به شیوه خوابیدن خود توجه کنید. کسانی که به پشت یا طاق باز می خوابند، باید یک بالش متوسط و سفت را بدون این که سرشان به جلو متمایل شود، زیر سر خود بگذارند. همچنین، آنها باید بالشی را بیابند که برای قرار گرفتن گردن، قوس بیشتری داشته باشد.

کسانی که به پهلو می خوابند، یک بالش نازک و سفت، بهترین تکیه گاه برای آنهاست تا فضای خالی بین گوش و شانه آنها را پر کند.

کسانی هم که روی شکم یا دمر می خوابند، به یک بالش نرم تر نیاز دارند تا از فشار واردشده به گردن جلوگیری کند.

شما باید خود را به پهلو یا به پشت خوابیدن عادت دهید، چون به روی شکم خوابیدن، مسائل جدی برای کمر و ستون فقرات پدید می آورد.


مشخصات فیزیکی
رنگکرم

درج دیدگاه / پرسش

به این محصول از 1 تا 5 امتیاز دهید.
    1           5

برچسب ها: بالش طبی, ورنا

  فیلتر کردن