ژل ضدعفونی کننده دست آنیوس 500 میلی لیتر

مشتری گرامی
لطفا جهت تحویل  کالای مورد نظر و یا خرید حضوری، قبلا با همکاران واحد فروش بصورت تلفنی هماهنگ نمایید.
02122220577
پذیرش حضوری ساعت 10 إلی 16 (پنجشنبه ها تا 12)

ژل ضدعفونی کننده دست آنیوس 500 میلی لیتر

توقف تولید / واردات

ژل ضدعفونی کننده دست آنیوس فرانسه - مانوژل 500 میلی لیتر 

مانوژل 85 ان پی سی برای از بین بردن میکرواگانیسم های موجود در جمعیت آلوده موقت (Transient Flora) و فلورمقیم (Resident Flora) پوست دست به کار میرود. بنابراین در کلیه محیط های درمانی به عنوان عامل ضدعفونی کننده دست در ضدعفونی بهداشتی دستها و اسکرب جراحی مورد استفاده است. برخی مواد مصرف این فرآورده به اختصار عبارتند از :

بلافاصله بعد از درآوردن دستکش ها،  در شروع و اتمام شیفت کاری، به عنوان یک عمل روتین روزانه در کلیه فعالیتهای مربوط به نگهداری و پذیرایی از بیماران، در تمام اموری که حتی فقط با پوست سالم بیمار در تماس هستید، قبل از تمامی مراحل و کارهای تهاجمی مانند : جراحی ها و سایر اعمال دندان پزشکی، بعد از تماس با یک بیمار عفونی یا سطوح اطراف وی، در فاصله بین دو بیمار، قبل انجام تمامی پانکچرها و اعمال مشابه، قبل از جا گذاری ملزومات قابل کاشت و نهایتا قبل از کلیه مواردی که محیط آسپتیک جراحی را طلب میکنند. نوع NPC برای بخش های دندانپزشکی ایده آل است.

روش استفاده :

در ضدعفونی بهداشتی باید مقدار 3میلی لیتر از محلول را به مدت 30 ثانیه روی دستها و به روش صحیح مالش داد. این کار برای کلیه فعالیتهای دندانپزشکی، پزشکی، پرستاری و نیز تمامی اعمای که منجر به تماس با بیمار، محیط اطراف و ترشحات او میگردد، لازم است.

جهت اسکراب جراحی می بایست از لااقل 9 الی 10 ملی لیتر محول ضدعفونی کننده الکلی مانوژل 85 ان پی اسی، به صورت 2 الی 3 حجم منقسم استفاده نمود. زمان انجام این عمل باید 3 دقیقه باشد. اسکراب جراحی پس از شست و شوی دست و خشک نمودن کامل آن، برای آمادگی قبل از تمامی اعمال تهاجمی (Invsiave) مانند جراحی، اعمال دندانپزشکی و غیره لازم است.

مزایا :

مانوژل 85 ان پی سی با اتانول فرموله شده، بسیار بی خطر است و خواص ضد ویروسی بسیار گسترده و عالی دارد.

– حضور ماده موثر 2- فونوکسی اتانول در کنار اتانول باعث حفظ و تقویت اثرات آن حتی تا 3 ساعت

بسته بندی:

بطری پلی اتیلنی نیم لیتری با درب پیچی - پمپ مخصوص بطری بصورت جداگانه با پرداخت هزینه قابل عرضه می باشد.

مشخصات فیزیکی
درب بطریدرب پیچی / پمپ فشاری
حجمنیم لیتر

درج دیدگاه / پرسش

به این محصول از 1 تا 5 امتیاز دهید.
    1           5

برچسب ها: ژل ضدعفونی کننده دست, ژل ضدعفونی کننده دست آنیوس

  فیلتر کردن