ژل ضدعفونی کننده دست آنیوس 500 میلی لیتر

مشتری گرامی
در نظر داشته باشید موجودی و قیمت وبسایت به روز بوده و نیاز به استعلام تلفنی نیست، هرآنچه که قابلیت اضافه شدن به سبد خرید را داشته باشد موجود است. مشتریان ساکن شهر تهران میتوانند در هنگام ثبت سفارش تاریخ و بازه ی زمانی تحویل کالا را انتخاب نمایند و برای سایر شهرها تاریخ تحویل بر اساس شرایط پست و تیپاکس میباشد.

ژل ضدعفونی کننده دست آنیوس 500 میلی لیتر

ژل ضدعفونی کننده دست آنیوس فرانسه - مانوژل 500 میلی لیتر 

مانوژل 85 ان پی سی برای از بین بردن میکرواگانیسم های موجود در جمعیت آلوده موقت (Transient Flora) و فلورمقیم (Resident Flora) پوست دست به کار میرود. بنابراین در کلیه محیط های درمانی به عنوان عامل ضدعفونی کننده دست در ضدعفونی بهداشتی دستها و اسکرب جراحی مورد استفاده است. برخی مواد مصرف این فرآورده به اختصار عبارتند از :

بلافاصله بعد از درآوردن دستکش ها،  در شروع و اتمام شیفت کاری، به عنوان یک عمل روتین روزانه در کلیه فعالیتهای مربوط به نگهداری و پذیرایی از بیماران، در تمام اموری که حتی فقط با پوست سالم بیمار در تماس هستید، قبل از تمامی مراحل و کارهای تهاجمی مانند : جراحی ها و سایر اعمال دندان پزشکی، بعد از تماس با یک بیمار عفونی یا سطوح اطراف وی، در فاصله بین دو بیمار، قبل انجام تمامی پانکچرها و اعمال مشابه، قبل از جا گذاری ملزومات قابل کاشت و نهایتا قبل از کلیه مواردی که محیط آسپتیک جراحی را طلب میکنند. نوع NPC برای بخش های دندانپزشکی ایده آل است.

روش استفاده :

در ضدعفونی بهداشتی باید مقدار 3میلی لیتر از محلول را به مدت 30 ثانیه روی دستها و به روش صحیح مالش داد. این کار برای کلیه فعالیتهای دندانپزشکی، پزشکی، پرستاری و نیز تمامی اعمای که منجر به تماس با بیمار، محیط اطراف و ترشحات او میگردد، لازم است.

جهت اسکراب جراحی می بایست از لااقل 9 الی 10 ملی لیتر محول ضدعفونی کننده الکلی مانوژل 85 ان پی اسی، به صورت 2 الی 3 حجم منقسم استفاده نمود. زمان انجام این عمل باید 3 دقیقه باشد. اسکراب جراحی پس از شست و شوی دست و خشک نمودن کامل آن، برای آمادگی قبل از تمامی اعمال تهاجمی (Invsiave) مانند جراحی، اعمال دندانپزشکی و غیره لازم است.

مزایا :

مانوژل 85 ان پی سی با اتانول فرموله شده، بسیار بی خطر است و خواص ضد ویروسی بسیار گسترده و عالی دارد.

– حضور ماده موثر 2- فونوکسی اتانول در کنار اتانول باعث حفظ و تقویت اثرات آن حتی تا 3 ساعت

بسته بندی:

بطری پلی اتیلنی نیم لیتری با درب پیچی - پمپ مخصوص بطری بصورت جداگانه با پرداخت هزینه قابل عرضه می باشد.

مشخصات فیزیکی
درب بطری درب پیچی / پمپ فشاری
حجم نیم لیتر

درج دیدگاه / پرسش

به این محصول از 1 تا 5 امتیاز دهید.
    1           5

برچسب ها: ژل ضدعفونی کننده دست, ژل ضدعفونی کننده دست آنیوس

  فیلتر کردن