درباره ماهان مدیکال

"ماهان مدیکال" سامانه رسمی فروش تجهيزات پزشكى و كالاى طبى و متعلق به گروه شركت هاى تجهیزات پزشکی ماهان طب  مى باشد.

شركت تجهيزات پزشكى ماهان طب ، تحت نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكى بوده و از تمامى آيين نامه ها و ضوابط اداره كل تجهيزات  پزشكى ايران پيروى مى نمايد. همچنين اين سامانه داراى نماد اعتماد الكترونيكى از وزارت صنعت، معدن و تجارت مى باشد.

شرکت تجهیزات پزشکی ماهان طب به همت جمعی از متخصصان رشته پزشکی، مهندسی پزشکی و مديريت با هدف تأمین تجهیزات پزشکی مورد نیاز جامعه درمانی و عموم مردم تأسیس گردید.
بنیان گذاران این شرکت با استعانت از خداوند متعال و به پشتوانه تجربه چندین ساله خود در این صنعت به دنبال تهیه و تأمین تجهیزات و لوازم پزشکی با کیفیت از کمپانی های معتبر سراسر دنیا  و توليد كنندگان پر توان داخل كشور بوده و مى باشند.
همراستا با انجام فعالیت های بازرگانی و بازاریابی و تأمین نیازمندی مراکز درمانی، پرتال الکترونیکى ماهان مدیکال به آدرس www.MahanMedical.com با رویکرد، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین کالای طبی و تجهیزات پزشکی مورد نیاز عموم مردم، طراحی و راه اندازی گردید و بدینوسیله هموطنان عزیز بدون نیاز به مراجعه حضوری از طریق ثبت سفارش و خرید آنلاین با صرف کمترین زمان، قادر به تأمین لوازم پزشکی مورد نیاز خود با مناسب ترين قيمت ها خواهند بود. همچنين گروه شركت هاى تجهيزات پزشكى ماهان طب اصالت تمامى كالاهاى ارائه شده در سامانه ماهان مديكال را تضمين مى نمايد.


تأمين كنندگان شركت تجهيزات پزشكى ماهان طب و سامانه ماهان مديكال تنها شركت هاى توليدكننده و واردكننده مجاز كالا و تجهيزات پزشكى مى باشند از اينرو بر اساس مجوزهاى اخذ شده از اداره كل تجهيزات پزشكى وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكى كيفيت كالاها مورد تأييد اين سازمان بوده و همواره از نظر قيمت و كيفيت تحت نظارت سازمان ذيربط مى باشد.

در همين راستا ماهان مديكال فقط و فقط كالاهايى را كه از مبادى رسمى و با مجوزات لازم به كشور وارد مى شوند و يا در كارخانه هاى مورد تأييد وزارت بهداشت در داخل كشور توليد مى گردند، به جامعه درمانى و عموم مردم معرفى مى نمايد.


امید است این تلاش ما شایسته ملت بزرگ ایران باشد.


از اعتماد و انتخاب شما بى نهايت سپاسگزاريم.


مدیریت ماهان مدیکال

  فیلتر کردن