محلول ضد عفونی کننده دست - خرید اینترنتی

درباره ماهان مدیکال

فروشگاه اینترنتی ماهان مدیکال، مرجعی مطمئن جهت بررسی، انتخاب و خرید انواع تجهیزات پزشکی مورد نیاز عموم مردم می باشد.


مزیت اساسی ما بهره مندی از کارشناسان رشته مهندسی پزشکی است که جهت ارائه هرگونه مشاوره در خصوص انتخاب تجهیزات پزشکی مورد نیاز عموم مردم آموزش دیده اند. همچنین روش های متنوع ثبت سفارش اعم از ثبت سفارش اینترنتی، تلفنی و تعیین زمان جهت مراجعه حضوری از دیگر مزایای گروه تجهیزات پزشکی ماهان طب بوده و آرامش خاطر مشتریان را در انتخاب محصول مورد نظر به ارمغان خواهد آورد.

فروشگاه اینترنتی ماهان مدیکال با برند های ثبت شده ی "ماهان مدیکال" و "Mahan Medical" متعلق به گروه شركت هاى تجهیزات پزشکی ماهان طب  مى باشد.

شركت تجهيزات پزشكى ماهان طب ، تحت نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكى بوده و از تمامى آيين نامه ها و ضوابط اداره كل تجهيزات  پزشكى ايران پيروى مى نمايد. همچنين اين سامانه داراى نماد اعتماد الكترونيكى از وزارت صنعت، معدن و تجارت مى باشد.

شرکت تجهیزات پزشکی ماهان طب به همت جمعی از متخصصان رشته پزشکی، مهندسی پزشکی و مديريت با هدف تأمین تجهیزات پزشکی مورد نیاز جامعه درمانی و عموم مردم تأسیس گردیده.
بنیان گذاران این شرکت با استعانت از خداوند متعال و به پشتوانه تجربه چندین ساله خود در این صنعت به دنبال تهیه و تأمین تجهیزات و لوازم پزشکی با کیفیت از کمپانی های معتبر سراسر دنیا  و توليد كنندگان پر توان داخل كشور بوده و مى باشند.
همراستا با انجام فعالیت های بازرگانی و بازاریابی و تأمین نیازمندی مراکز درمانی، پرتال الکترونیکى ماهان مدیکال به آدرس www.MahanMedical.com با رویکرد، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین کالای طبی و تجهیزات پزشکی مورد نیاز عموم مردم، طراحی و راه اندازی گردید و بدینوسیله هموطنان عزیز بدون نیاز به مراجعه حضوری از طریق ثبت سفارش و خرید آنلاین با صرف کمترین زمان، قادر به تأمین لوازم پزشکی مورد نیاز خود با مناسب ترين قيمت ها خواهند بود. همچنين گروه شركت هاى تجهيزات پزشكى ماهان طب اصالت تمامى كالاهاى ارائه شده در سامانه ماهان مديكال را تضمين مى نمايد.


تأمين كنندگان شركت تجهيزات پزشكى ماهان طب و سامانه ماهان مديكال تنها شركت هاى توليدكننده و واردكننده مجاز كالا و تجهيزات پزشكى مى باشند از اينرو بر اساس مجوزهاى اخذ شده از اداره كل تجهيزات پزشكى وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكى كيفيت كالاها مورد تأييد اين سازمان بوده و همواره از نظر قيمت و كيفيت تحت نظارت سازمان ذيربط مى باشد.


امید است این تلاش ما شایسته ملت بزرگ ایران باشد.


از اعتماد و انتخاب شما بى نهايت سپاسگزاريم.


مدیریت ماهان مدیکال

  فیلتر کردن