دستگاه پالس اکسی متر بیورر آلمان مدل BEURER PO30

مشتری گرامی
در نظر داشته باشید موجودی و قیمت وبسایت به روز بوده و نیاز به استعلام تلفنی نیست، هرآنچه که قابلیت اضافه شدن به سبد خرید را داشته باشد موجود است. مشتریان ساکن شهر تهران میتوانند در هنگام ثبت سفارش تاریخ و بازه ی زمانی تحویل کالا را انتخاب نمایند و برای سایر شهرها تاریخ تحویل بر اساس شرایط پست و تیپاکس میباشد.

دستگاه پالس اکسی متر بیورر آلمان مدل BEURER PO30

دستگاه پالس اکسی متر بیورر 

امروزه سلامت جسم برای اکثر افراد چه پیر و چه جوان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. برای حفظ سلامت جسم باید شاخص‌های مختلفی اندازه‌گیری شود. نوع تغذیه و میزان آن، میزان فعالیت‌های ورزشی روزانه، وضعیت سلامت روانی، همه‌ی این‌ها جزو شاخص‌های سلامتی هستند. یکی از این‌ها میزان ضربان قلب در حالت استراحت و فعالیت است. با اندازه‌گیری این معیار و بررسی آن در مقایسه با سن فرد می‌توان اطلاعات بیشتری در ارتباط با میزان سلامت جسم بدست آورد. نمایشگر ضربان قلب پیشرفته‌ی PO30، توسط شرکت «بیورر» (Beurer) تولید شده است. این محصول علاوه بر میزان ضربان قلب، می‌تواند میزان اکسیژن محلول در خون را نیز اندازه‌گیری کند. این دستگاه کوچک و سبک طراحی شده است بنابراین می‌توان آن را در خانه، بیرون از خانه و حتی به‌هنگام پیاده‌روی استفاده کرد. برای PO30 یک کمربند در نظر گرفته شده است تا استفاده از آن در ورزش‌های مختلف مانند کوه‌نوردی و اسکی آسان شود. همچنین صفحه نمایش بزرگ این محصول استفاده از آن را آسان‌تر می‌کند. بنابراین اگر به دنبال یک نمایشگر ضربان قلب پیشرفته هستید، PO30 را می‌توانید انتخاب کنید.

سایر توضیحات :

ابعاد: 32 × 36 × 61 میلی‌متر

وزن: 57 گرم

- دارای سیستم خاموشی خودکار

- مناسب برای ورزش و فعالیت های تحرک بالا: اسکی، کوه نوردی و ...

- جلوگیری و هشدار برای تغییرات خطرناک در میزان اکسیژن در خون در طی فعالیت

- هشدار میزان باتری کم

- نمایشگر رنگی

روش سنجش: میزان اکسیژن محلول در خون و فرکانس قلبی

اقلام همراه

- بند آویز 

روش ارسال سیگنال: دیجیتال

درج دیدگاه / پرسش

به این محصول از 1 تا 5 امتیاز دهید.
    1           5

برچسب ها: دستگاه پالس اکسی متر, بیورر آلمان, PO30, پالس اکسیمتر, بیورر, دستگاه پالس اکسی متر بیورر آلمان مدل BEURER PO30, BEURER PO30, سنجش اکسیژن خون

  فیلتر کردن