محلول ضد عفونی کننده دست - خرید اینترنتی

حفظ حریم شخصی مشتریان

سیاست‏‌های حفظ حریم شخصی مشتریان ماهان مدیکال

- ماهان مدیکال خود را متعهد به محافظت از اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، دانسته و به حقوق مشتریان احترام ‌می گذارد.
- ماهان مدیکال متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی مشتریان خود دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده از سایت را، توسعه دهد. از اینرو در وب سایت ماهان مدیکال، کلیه قسمتهایی که به نوعی با اطلاعات شخصی کاربران (مانند صفحات عضویت یا ورود) و یا محرمانه (مانند اطلاعات مربوط به پرداخت آنلاین) سر و کار دارند با پروتکل SSL امن شده اند.
- سایت ماهان مدیکال از اطلاعات شخصی کاربران برای تامین نیازشان استفاده می کند. همچنین ممکن است از طریق نظرسنجی ها با کاربران ارتباط برقرار کند تا بتواند نظرات آنها را در مورد سرویس های  جاری یا امکان ارائه سرویس های جدید جویا شود. لیکن فهرست مشتریان یا اعضای خود را به اشخاص ثالث نفروخته و یا واگذار نمی کند.
- توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ماهان مدیکال منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ماهان مدیکال تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
- همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ماهان مدیکال، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ماهان مدیکال جزئی از اموال ماهان مدیکال محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ماهان مدیکال است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ماهان مدیکال محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط ماهان مدیکال  و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ماهان مدیکال است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت ماهان مدیکال و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای ماهان مدیکال محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات ماهان مدیکال، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
- تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.MahanMedical.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت ماهان مدیکال هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.MahanMedical.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره  ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.


- ورود کاربران به وب‏‌سایت ماهان مدیکال و استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های ویژه و سایر خدمات ارائه شده توسط ماهان مدیکال به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ماهان مدیکال است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ماهان مدیکال از سوی کاربر است. همچنین لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

  فیلتر کردن