تب سنج دماسنج دیجیتال کودک بیورر آلمان مدل BY11

مشتری گرامی
در نظر داشته باشید موجودی و قیمت وبسایت به روز بوده و نیاز به استعلام تلفنی نیست، هرآنچه که قابلیت اضافه شدن به سبد خرید را داشته باشد موجود است. مشتریان ساکن شهر تهران میتوانند در هنگام ثبت سفارش تاریخ و بازه ی زمانی تحویل کالا را انتخاب نمایند و برای سایر شهرها تاریخ تحویل بر اساس شرایط پست و تیپاکس میباشد.

تب سنج دماسنج دیجیتال کودک بیورر آلمان مدل BY11

يکي از دغدغه‌هايي که اکثر مادران براي اندازه‌گيري دماي بدن فرزندان‌شان دارند مقاومت آن‌ها در برابر اين کار است اما وسيله‌اي که ظاهري جذاب داشته باشد اين کار آسان‌تر مي‌کند. دماسنجBY 11 که توسط شرکت «بيورر» (Beurer) ساخته شده است، ظاهري کودکانه دارد که رنگ‌ها و فرم جذاب‌ش مي‌تواند مورد علاقه‌ي کودکان باشد.

اين محصول داراي قابليت ضدآب است به‌طوريکه با قرار دادن آن زير زبان، هيچ آسيبي به آن نمي‌رسد. همچنين هشدار دماي غير مجاز در صورت بالا بودن بيش از حد دما به‌صدا در مي‌آيد تا نشانه‌اي را براي وضعيت بيماري کودک اعلام کند. سيستم خاموشي خودکار که براي اين محصول در نظر گرفته شده است BY 11 را پس از مدت کوتاهي استفاده نکردن خاموش مي‌کند. سري قابل انعطاف اين محصول اندازه‌گيري دما را آسان ساخته است زيرا به‌راحتي زير زبان يا روي پيشاني قرار مي‌گيرد. در حاليکه اين دستگاه اندازه‌ي کوچکي دارد اما صفحه‌ي نمايش آن به‌اندازه‌اي بزرگ است که به‌راحتي مي‌توان دماي بدن را مشاهده کرد. نمايش دماي بدن در دو واحد سلسيوس و فرانهايت از ديگر ويژگي‌هاي اين تب‌سنج است. تب‌سنج BY 11 امکاناتي از قبيل صفحه نمايشي در اندازه‌ي مناسب، قابليت خاموشي خودکار، سري قابل انعطاف و هشدار دماي غير مجاز دارد.

 

سایر ویژگی ها

اندازه گیری به شیوه کلاسیک

 سر قابل انعطاف

 اندازه گیری تب در حدود 10 ثانیه

 بدون شیشه، بدون جیوه

 ضد آب

 دقت اندازه گیری : +/- 0.1 سانتی گراد

 امکان اندازه گیری به فارنهایت و سانتیگراد

 هشدار تب بالای 37.8 درجه

 علامت اعلام صوتی در خاتمه سنجش

 امکان ضد عفونی کردن

 شامل یک باتری 1.55 ولت لیتیومی

  1 جایگاه حافظه

 خاموشی خودکار

 محصول طبی

 جعبه محافظ

 با دفترچه راهنمای فارسی،انگلیسی و آلمانی

 اندازه گیری های بسیار سریع-در حدود 10 ثانیه 

صدای هشدار برای درجه حرارت بالا

  دارای یک جایگاه حافظه

 دارای صفحه ی نمایش دما

خاموشی خودکار

درج دیدگاه / پرسش

به این محصول از 1 تا 5 امتیاز دهید.
    1           5

  فیلتر کردن