دوشنبه های طلایی ماهان مدیکال فروش فوق العاده محصولات تا 30% تخفیف

مشاهده محصولات فروش ویژه

برس ریمل

نویسنده Esmaeili 1398/03/05 14:43:52 0 نظر گروه : پوست و مو,گروه : زیبایی,گروه : ماهان بیوتی,
انواع برس ریمل: 
شاید برای شما هم اتفاق افتاده که وقتی قصد خرید ریمل را دارید، در مارک های مختلف ریمل براش ها یا برس های متفاوت و متنوعی را می بینید که شاید از کاربرد هر برس اطلاعاتی نداشته باشید. به طور مثال فرق بین برس شانه ای با ضخیم را ندانید یا اینکه حتی برای چه مدل مژه هایی کاربرد دارند. ما در این مقاله به معرفی برس ریمل پرداختیم و به شما می گوییم که چه برسی مناسب مژه های شماست. به طور کلی موادی که در لوازم آرایش به کار میرود در برندهای مختلف میتوان گفت تا حدودی شبیه به هم  ولی در غلظت های متفاوت هستند. اگر مواد غلیظ تر باشند مژه ها بهم میچسبند. همچنین غلظت مواد باعث بیشتر مشکی نشان دادن مژه می شود. آرایش چشم یکی از موارد اصلی در آرایش است و در زیبایی بسیار مؤثر است. ریمل ها هم در آرایش روزانه و سبک و هم در آرایش حرفه ای کاربرد دارند، دنیای ریمل ها بسیار متفاوت در رنگهای مختلف و برس های مختلف هستند که برای فر کردن، بلند کردن، حجم دادن مژه کاربرد و اشکال گوناگونی دارند.
ریمل با برس منحنی
این ریمل مخصوص فر کردن مژه هاست. افرادی که مژه های صاف و ریمل با برس ضخیم دارند می توانند برای فر کردن مژه هایشان از این ریمل استفاده کنند. بعد از استفاده از این ریمل و فر شدن مژه ها چشم ها هم بازتر خواهد شد.
ریمل با برس باریک
این ریمل مخصوص استفاده روز است که احساس سبکی روی مژه ها دارد و مناسب برای همه مدل مژه ها است. با زدن این ریمیل ها آرایش سبک تری را تجربه می کنید و این ریمل ها مژه ها را طبیعی تر جلوه می دهند. این برس ها برای یک ریمل طبیعی و ساده مناسب هستند.
ریمل با برس شانه ای
این ریمل مخصوص افرادی است با مژه های ضخیم. این برس مژه ها را کمی بلند تر می کند و مژه ها را با جزئیات بیشتری نشان می دهد. اگر شما فردی هستید با مژه های کم پشت هرگز از این ریمل استفاده نکنید.
ریمل با برس ضخیم
مناسب برای افرادی که مژه های بلند دارند اما با این ریمل ها فقط آن را ضخیم تر می کنند. اگر شما مژه های کوتاه دارید این ریمل برای شما مناسب نیست.
زهره اسماعیلی
کارشناس واحد علمی ماهان مدیکال
سایر مقالات گروه - پوست و مو,سایر مقالات گروه - زیبایی,سایر مقالات گروه - ماهان بیوتی,

ارسال یک نظر

پربازدیدترین مقالات
جدیدترین مقالات ماهان مدیکال
درمان های خانگی میگرن

درمان های خانگی میگرن

Mr. Shafiee 1398/06/15 23:15:09 0
اثرات میگرن بر سلامتی

اثرات میگرن بر سلامتی

Mr. Shafiee 1398/06/14 15:19:44 0
14 راه تسکین میگرن

14 راه تسکین میگرن

Mr. Shafiee 1398/06/13 17:39:09 0
دلایل احساس سوزش در پاها

دلایل احساس سوزش در پاها

Mr. Shafiee 1398/06/10 00:47:04 0
ماری‌جوآنا دشمن رشد مغز

ماری‌جوآنا دشمن رشد مغز

Mr. Shafiee 1398/06/09 18:40:39 0

  فیلتر کردن